18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

E rëndë, kampioni i boksit plagos 4 persona me pistoletë në mes të rrugës (VIDEO)

Agjencia ruse e lajmeve TASS publikoi një video shqetësuese ku shihet ish-kampioni evropian i boksit Nikita Ivanov duke plagosur katër persona.

 

Ivanov, i cili ishte dukshëm i dehur, më herët kishte hyrë në konflikt fizik me disa persona. Duke qenë se nuk mundi t’i rezistonte, ai nxori një armë dhe i qëlloi para një restoranti në qendër të Moskës.

Sipas mediave ruse, një nga kalimtarët i ka marrë armën Ivanit dhe më pas policia e ka mundur dhe e ka arrestuar.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit