26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Dadoja 28-vjeçare abuzon seksualisht me foshnjën 8-muajshe dhe shpërndan foto në internet

Një dado 28-vjeçare në Kaliforni, SHBA, po përballet me akuzat për abuzim me një foshnjë 8-muajshe, e cila dyshohet se i ka dërguar fotot e vajzës së abuzuar, një burri përmes rrjeteve sociale.

Michelle Hidalgo u akuzua fillimisht më 26 shtator me shtatë akuza, duke përfshirë prodhimin dhe shpërndarjen e pornografisë së fëmijëve.

Ajo thuhet se pranoi aktet e saj të sëmura, duke i thënë hetuesit se ishte një gabim që e bëri vetëm një herë.

Në dosjen e hetimit, thuhet se 28-vjeçarja gjatë bisedave online që ka pasur me burrin e panjohur, i ka thënë se do abuzonte seksualisht me foshnjën 8-muajshe, duke bërë seks oral.

Sipas mediave lokale, ajo çfarë përmbante në telefonin e saj, ishin akte shumë të rënda të kryera nga 28-vjeçarja.

28-vjeçari u arrestua nga policia pas një ankese në platformën e rrjeteve sociale më 21 shtator për trafikim të materialeve pornografike me një fëmijë të mitur.

Prindërit e foshnjës, nga ana e tyre, thanë se e punësuan 28-vjeçaren përmes Care.com dhe nuk e kishin njohur më parë.

Sipas ligjit të Kalifornisë, dadoja 28-vjeçare përballet me 60 vjet burg nëse dënohet dhe lirimi me kusht duke paguar 2.7 milionë dollarë.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit