15.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Arrestohet një person në Resnjë për prerje të paligjshme të druve

MPB Maqedoni informon se dje është arrestuar një person për prerje të paligjshme të druve.

“Më 29.10.2023 në fshatin Vokoderi, Resnjë, zyrtarët policorë nga SPB Manastir e kanë arrestuar S.C (41) nga fshati Volkoderi”.

“Janë gjetur dhe konfiskuar rreth 12 metër kub dru, të cilat janë dorëzuar te Policia Pyjore për procedurë të mëtejshme. Pas dokumentimit të plotë të rastit do të dorëzohet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB Maqedoni.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit