18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Aksident i rëndë në mes autobusit të NTP-së dhe një makine në Shkup

Mbrëmë, para mesnate, në bulevardin ASNOM në Novo Lisiçe, ka ndodhur një aksident komunikacioni ndërmjet autobusit të NTP Shkup dhe një veture të pasagjerëve.

Nuk ka informacione për persona të lënduar.

Gjatë ditës pritet njoftim nga Ministria e Punëve të Brendshme dhe Ndihma e Shpejtë, ekipet e së cilës kanë qenë të pranishme në vendin e aksidentit.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit