13.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

4 mijë 268 persona në Kosovë e kanë emrin Flamur

Sot në anembanë trojeve shqiptare po festohet 28 nëntori- Dita e Flamurit dhe 111 vjetori i shpalljes së Pavarësisë.

E një nga emrat më të shpeshtë në Kosovë, është pikërisht emri Flamur.

Sipas Agjencisë së Statistikave të Kosovës, 4 mijë 268 persona e mbajnë këtë emër.

Në vazhdim ju sjellim disa statistika të ofruar nga ASK-ja për emrin Flamur:

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit