11.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Video/ Puthje dhe përqafime, Kiara dhe Luizi publikojnë videoklipin e festave të fundvitit

Çifti më i famshëm i momentit, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë realizuar një video për festat e fundvitit.

Moderatorja e ka postuar videon në Instagram, ndërsa ka etiketuar edhe partnerin e saj. Në video shihen Kiara dhe Luizi të veshur me të bardha, ndërsa përreth tyre mbizotëron atmosfera e festave.

Pemë Krishtlindjesh, borë e drita që vezullojnë, ndërsa Kiara dhe Luizi luajnë e bëjnë humor me njëri-tjetrin.

“Me shumë dashuri për ju”, shkruan Kiara Tito.

Ndiqni videon: https://www.instagram.com/reel/Czgwf64tgXj/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit