24.8 C
Skopje
Sunday, June 23, 2024

Diellza Rexhepi fiton çmimin “Kompozitori më i mirë” në “Teen Fest”

Diellza Rexhepi nga Vitia mori pjesë në festivalin e kantautorëve “Teen Fest” të mbajtur në Gjilan. Në këtë festival ajo u paraqitë me këngën “Ti vlen”, të cilën e shkroi dhe e kompozoi vetë artistja.

Nga pjesëmarrja në këtë event muzikor, Diellza u shpërblye me çmimin “Kompozitori më i mirë”.
Diellza me talentin e saj edhe në të kaluarën, ka pasur shumë çmime si deputante e re, mirëpo kësaj radhe ishte fituese edhe si kompozitore dhe tekste shkruese! Ajo është anëtare në QKA Anamorava.

  

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit