10.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024

Vetëm njerëzit me ‘fokus të mprehtë’ mund të dallojnë kafshën e fshehur mes trungjeve – në 7 sekonda

Iluzionet optike shpesh mund të kërkojnë pak kohë për t’u zgjidhur.

Disa të tilla testojnë vëzhgimin dhe inteligjencën tuaj, ndërsa të tjerët janë thjesht argëtuese për t’u parë.

Tani enigma e fundit i ka lënë shumë njerëz “të hutuar”.

Imazhi po ju sfidon të gjeni qenin të fshehur mes trungjeve të drurit në shtatë sekonda.

Sigurohuni që të vendosni një kohëmatës dhe të na tregoni se si po kaloni në komente! /Telegrafi/

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit