26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Vetëhidhet në pus, humb jetën 69-vjeçari në Kavajë

Një 60-vjeçar ka humbur jetën në Kavajë pasi është vetëhedhur në pus.

Policia bën me dije se ka qenë F. I. I cili ka njoftuar se babai i tij, shtetasi S. I., 69 vjeç, dyshohet se është vetëhedhur në pus, te mali i Robit, dhe si pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, të cilët vijojnë punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit