1.8 C
Skopje

“Të gjithë burrat janë ther me thikë dhe me spata duke i pasun duart e lidhura”

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit