13.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Shpërthen Arben Derhemi: Pseudohumoristë që bëhen “producentë filmash” duke u lëpirë

Aktori Arben Derhemi ka reaguar me një postim në rrjetet sociale kundër atyre, që ai i quan pseudohumoristë.

Po ashtu Derhemi shkruan se, ndryshe nga artisët, këta persona bëjnë art duke u zvarritur si larva dhe duke u lëpirë.

“Sa me dhimbje lexojme qe pseudohumoriste behen “producente filmash”. Dhe akoma me me dhimbje i degjojmë që ofendojnë figura qe me aq sakrifica e pune ja kane dale te bejne art ne kohet me te veshtira, jo duke u zvarritur si larva dhe duke lepire e bere lolot e cdo lloi pushteti e pasunari… Ps. Uulen malet u ngriten halet”, shkruan ai në Instastories.

 

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit