14.8 C
Skopje

“Shkarkimet”, Kovaçevski: Deputetët e LSDM-së do të votojnë në pajtim me propozimin e Qeverisë

Kryetari i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski deklaroi sot se nuk mund të flasë për zhvillimet në Aleancën për Shqiptarët dhe se nuk e njeh kuadrin e komisionit të partisë për emrat e rinj të propozuar të ministrave, megjithatë konfirmoi se deri më tani ka komunikuar vetëm me liderin e kësaj partie, Arben Taravari.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit