25.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Këngëtarja shumë e dashur sshqiptare, Rina Balaj, tregohet tejet aktive në rrjetet e saj sociale, gjithmonë me dukje të veçanta.

Rina kohët e fundit ka sjellë imazhe të përkryera për të gjithë ndjekësit e saj, si nga ato provokative, e deri tek ato ku duket simpatike dhe e lezetshme, si këto fotografitë e fundit.

Me një dukje shumë interesante, me ngjyra të ndryshme, artistja pozon në një ambient të bukur të stolisur me drita ngjyrë vjollcë.

veshur me një fustan të zi shumë të shkurtë dhe seksi, e mbuluar nga një pallto nga gëzofi, Rina bëri një kontrast, duke veshur çizme ngjyrë rozë.

Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Këngëtarja shumë e dashur sshqiptare, Rina Balaj, tregohet tejet aktive në rrjetet e saj sociale, gjithmonë me dukje të veçanta.

Reklama

Rina kohët e fundit ka sjellë imazhe të përkryera për të gjithë ndjekësit e saj, si nga ato provokative, e deri tek ato ku duket simpatike dhe e lezetshme, si këto fotografitë e fundit.

Me një dukje shumë interesante, me ngjyra të ndryshme, artistja pozon në një ambient të bukur të stolisur me drita ngjyrë vjollcë.

E veshur me një fustan të zi shumë të shkurtë dhe seksi, e mbuluar nga një pallto nga gëzofi, Rina bëri një kontrast, duke veshur çizme ngjyrë rozë.

Reklama

Ndryshe nga se si është shfaqur në disa fotografi të fundit, ku flokët i kishte tejet të shkurta, kësaj radhe Rina tregoi ndryshimin e saj të ri. Flokë shumë të gjata e të zeza.

Rina si gjithnjë reflekton pozitivitet, derisa buzëqesh teksa pozon në rrugë të zbrazura. /Telegrafi/

 

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit