13.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Publiku e puthë vajzën e Ledrit, reagon me nervozizëm Sara

Sara Hoxha në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ishte e shoqëruar nga vajza e saj Poi.

Por Sarën e shqetësuan shumë puthjet që ndjekësit e saj ia dhanë vajzës.

Ajo doli me një video në Instastory duke thënë se kjo e bezdisë shumë por nuk di çfarë të bëjë.

Video Player

Si çdo prind, edhe Sara po i frikësohet sëmundjeve që kohet e fundit janë shfaqur kudo.
Por, a do të ishte më mirë që Poi mos të ekspozohet në vende publike, për shëndetin e saj dhe për merakun e mami Sarës?!

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit