26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Nuk ka kush e ndal Bardhin, paralajmëron projektin e radhës

Bardhi është këngëtari që punon shumë lidhur me projektet e tij muzikore.

Madje është njëri nga këngëtarët që publikohen shumë projekte, shkruan lajmi.net.

Ka pak kohë prej kur ka publikuar projektin e tij “Betohemi 2”, dhe këngëtari po vjen me projekt të ri.

Teksa ai ka udhëtuar në New York për koncertet e tij, ai ka shfrytëzuar rastin të kryej edhe xhirimet e klipit.

“Xhirimet e videoklipit janë kryer, kur po e lansojmë?”, ka shkruar Bardhi në mbishkrimin e postimit duke mos dhënë më shumë detaje.

Ndryshe, ai njihet edhe për bashkëpunimet e shumta.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit