22.8 C
Skopje
Wednesday, July 24, 2024

Ndalohet një hajdut në Kumanovë, pasuria e vjedhur i është kthyer pronarit

Sot në (18.10.2023) në ora 10:00 në Kumanovë, oficerët e policisë nga SPB Kumanovës e kanë privuar nga liria G.H (35) nga Kumanova.

I arrestuari në 15.10.2023 se ka vozitur automjeti në pronësi të B.S. nga Kumanova dhe ka marrë një çantë me para dhe sende të tjera nga Kumanova” njoftojnë nga MPB.

Ato lajmërojnë se sendet e konfiskuara i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit, ndërsa personi është ndaluar në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit