18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

I frustruar që nuk mund të tërhiqte para, një burrë nga Malaga e Spanjës përplaset me makinën e tij në një bankomat

Ky është momenti kur një burrë vazhdon të godasë me makinën e tij një bankomat, i cili thotë se nuk i ka dhënë asnjë qindarkë.

Shoferi shihet duke qeshur teksa godet bankomatin me veturë – ku fillimisht lëviz mbrapa për të rritur shpejtësinë dhe godet me gjithë forcën. Skena si në filmat e Hollivudit ka ndodhur të dielën në La Caixa në Malaga të Spanjës.

Sipas dëshmitarëve okularë, njeriu që goditi bankomatin me makinën e tij ishte nervoz kur nuk mund të tërhiqte asnjë qindarkë nga bankomati. Pas paraqitjes së policisë, ai është ndaluar për intervistim në komisariat, ndërsa mësohet se ka kaluar alkotestin dhe drogën.

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit