18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

EKSKLUZIVE/ Blero pjesë e Big Brother Vip Kosova

Edicioni i dytë i Big Brother Vip Kosova pritet të fillojë këtë të premte.

Burimet ekskluzive të portalit Arbresh.info bëjnë të ditur se pjesë e spektaklit do të jetë edhe këngëtari i njohur, Blerim Muharremi i njohur me emrin artistik si Blero.

Ditë më parë janë zbuluar emrat e dy opinionistëve të këtij edicioni të cilët janë, Bledi Mane dhe Anita Haradinaj.

Kjo e fundit ishte pjesë edhe e edicionit të parë të Big Brother Vip Kosova./Arbresh.info

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit