11.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

Einxhel uron vjehrrën me fjalë shpirti

Einxhel sot feston ditëlindjen e e vjehrrës së saj.

Nuk munguan fjalët më të bukura dedikuar gjyshes së djalit të saj Trev.

Ndër tjera ajo shkruan “Me fat kushdo që të ka pranë, por mbi të gjitha unë”.

Einxhel është shembull ideal për çdo nuse të re për raportin që ka me vjehrrën dhe familjen e bashkëshortit.

Këtu keni postimin e saj të plotë:

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit