14.8 C
Skopje

E fundit/ 85 anëtarë të Kuvendit të ASH-së, mbështesin Taravarin dhe bashkëpunimin me Opozitën Shqiptare

85 anëtarë të Kuvendit të ASH-së kanë nënshkruar deklaratën mbështetëse për Taravarin dhe bashkëpunimin me opozitën shqiptare, shkruan Alsat.

Kjo është bërë e ditur sonte, në tubimin e thirrur nga Taravari, që po mbahet aktualisht në Kumanovë.

Lajmi në përditësim…/ Alsat.mk

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit