18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Digjet një objekt në Ohër, humb jetën një person

Njësiti Territorial Zjarrfikës i Komunës së Ohrit njofton se sot në orët e para të mëngjesit është intervenuar në një objekt privat të djegur në fazën e flakjes, në fshatin Trebenishtë – Komuna e Debarcës.

Gjatë intervenimit, theksojnë nga atje, janë nxjerrë dy persona me djegie të lehta dhe lëndime trupore.

“Në të njëjtin objekt është gjetur edhe një person i vdekur”, shtojnë nga Njësiti Territorial Zjarrfikës i Komunës së Ohrit.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit