26.8 C
Skopje
Tuesday, May 21, 2024

Çfarë ka ndodhur me trupin e Mimoza Mustafës, shfaqet në këtë gjendje!

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë e të zi.

Në këtë veshje ajo qe bie në sy është trupi i Mimozës si i ndonjë modeleje.

Edhe pse fëmijët e saj janë rritur dhe janë bërë gati për martesë, trupi i Mimozës po duket si i ndonjë modeljee. /ORAinfo/

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit