5.8 C
Skopje

Showbiz

LSDM: Raporti i KE-së konfirmoi se VMRO dhe Mickoski janë pengesat për rrugën evropiane të vendit

VMRO-DPMNE, Mickoski dhe “Levica” janë pengesat për në rrugën evropiane. Këtë e vërteton edhe...

Kjo është arsyeja pse Dua Lipa mund të bëhet tani miliardere

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa do të bëhet ylli më i pasur...

Krah këngëtarit më të mirë në treg/ Luizi përgatitet për bashkëpunim ?! (Video

Duket se Luizi po përgatitet për bashkëpunimin e rradhës që dhe do jetë hit...

Çudit Arjola Demiri: Burrat shqiptarë dinë të mbajnë nga 10 dashnore, por të paaftë të mbajnë gruan e tyre

Arjola Demiri ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Natën me Aulonën”. Aktorja shumë...

Mozzik paralajmëron këngën e re “Zani”, lansohet më 9 nëntor

Reperi i njohur, Mozzik po vjen me një këngë të re. Kështu ka njoftuar ai...

Kjo është arsyeja që bën bashkë Leonora Jakupin dhe Jehona Sopin

Këngëtaret e njohura Leonora Jakupi dhe Jehona Sopi kanë shoqëri prej shumë kohesh. Ato kanë...

Çfarë ka ndodhur me trupin e Mimoza Mustafës, shfaqet në këtë gjendje!

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore. Bëhet...

“Je e veçantë, më pëlqen” – Azemi dhe Alba shihen të afërt me njëri-tjetrin teksa qëndrojnë larg banorëve të tjerë

Edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova ka nisur tash e disa ditë...

Këto ishin fjalët e fundit të Tupac para se të vdiste

Greenidge, një anëtar i grupit rap Outlawz, ka zbuluar fjalët e fundit të Tupac,...

Secila nuse do të donte të urohej nga vjehrra si Herolina

Reja e Gilit, Herolina, sot feston ditëlindjen. Dhe, me mëngjes ajo ka nisur të marrë...

Bledi Mane: Homoseksualë ka edhe në Qeverinë Kurti dhe në Qeverinë Rama

  Ka nisur ‘Prime’ i dytë i Big Brother VIP Kosova 2. Në ditët e para...