18.8 C
Skopje
Tuesday, May 28, 2024

Ariu hyn në një shtëpi në Konektikat, vjedh lazanja nga frigoriferi

Kamerat e sigurisë po vëzhgonin një shtëpi në Konektikat kur një ari u fut brenda, vodhi një lazanja nga frigoriferi dhe doli nga dritarja.

Helena Houlis nga Barkhamsted tha se mori një alarm në telefonin e saj se dera e saj e frigoriferit ishte lënë e hapur, duke e bërë atë të kontrollonte pamjet në kamerat e saj Ring.

Kamerat regjistruan një ari që endet nëpër shtëpi për në kuzhinë, ku hapi derën e frigoriferit, shkruan UPI, transmeton Telegrafi.

 

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit