24.8 C
Skopje
Sunday, June 23, 2024

Snopçe: Kasami dhe Gashi nuk bashkoheshin kundër BDI-së në 2020, por sot u bashkuan kundër ASH-së

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Halil Snopçe në “Top Channel” komentoi edhe bashkimin e partive opozitare shqiptare.

Sipas tij, tani për Lëvizjen BESA dhe Alternativa problem qenka ASH, dhe jo BDI.

“Derisa ASH ishte në opozitë, Bilall Kasami dhe Afrim Gashi nuk uleshin bashkë, tani ne jemi në Qeveri ata u bashkuan. Kjo i bie që ata nuk paskan problem me BDI, por me ASH-në”, theksoi Snopçe.

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit