13.8 C
Skopje
Wednesday, April 24, 2024

OEMVP dërgon në Kushtetuese Ligjin për solidaritet

“Vlerësimet tona janë që në këtë rast do të shpërfaqet shteti i së drejtës duke dëshmuar që ky vend është i përshtatshëm për të bërë biznes, dhe se siguria juridike është në nivel më të lartë nga se janë përshtypjet në përgjithësi. OEMVP vazhdon të nxisë zhvillimin dhe rritjen ekonomike të vendit, si dhe të stimulojë luftën kundër ekonomisë gri si parakusht për krijim të ambientit të përshtatshëm të të bërit biznes”, thuhet në njoftimin e OEMVP-së./KlanMacedonia

Lajme të ngjajshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

EVN

Lajmet e fundit